Sokak Modasında Renkli Bereler

 

2016 yılında kış mevsiminin modasının özellikle bu yıl renkler ile daha çok ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Sokak modasında renkli bereler ile sizler de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Dilerseniz evde kendiniz de örebileceğiniz gibi dilerseniz de istediğiniz yerden oldukça ekonomik fiyat aralıklarına berelere sahip olabilirsiniz.

e

Renkli bere modelleri:

Parlak  Neon Renk Bere Modası

Neon modası renkli giyinmeyi sevenler için kesinlikle en güzel moda örneklerinden birisi. Bu yıl renkli giyinmeyi sevenler için ise parlak neon bereler kesinlikle en güzel ürünler içinde yer almaktadır. Sizler de neon yeşili ve neon pembesi ile bu kış renkli kişiliğinizi kombinleriniz de yansıtabilirsiniz.

neon-bere

Renkli Çizgili Bere Modası

Sıra sıra renklerden oluşan ve salaş bereler ise bu yıl kış mevsiminin en renkli halini sokaklara yansıtacak olan ürünler. Sizler de günlük giyiminizde renkli bir aksesuar tercih etmek isterseniz çizgili renkli bere modellerini tercih edebilirsiniz.

renkli_cizgili_bere

Renkli Ponponlu Bere Modası

Bere ile ponponun renklerinin farklı olması bu yıl en çok öne çıkan moda örneklerinden birisi. Siyah bir berenin kırmızı bir ponpon tüm dikkatlerin berenizde toplanmasını sağlayacaktır. Sizler dilediğiniz rengi kombininiz içinde kullanmak isterseniz ponpon kısmının renkli olduğu bere modellerini tercih edebilirsiniz.

Renkli Yazılı Bere modeller

Mesajlı yazılı bereler bu yıl biraz daha renkli olarak karşınıza çıkıyor.Neon ve parlak yazılı mesajlar ile sizler de kendi tarzınızı bu bereler ile yansıtabilirsiniz.

renkli_yazili-_bere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.