Tığ İşi Çok Seveceğiniz Bereler

 

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte kışlıkların yanı sıra kışın en çok kullanılan bereler de raflarda yerini almaya başladı. Her ne kadar hazır olan bereler tercih edilse de özellikle elde örme olan tığ işi bereler de yine bu yıla damgasını vuran bere modellerinden birisidir.

tig-isi-bere

Tığ işi çok seveceğiniz bereler:

Çiçek Motifli Tığ İşi Bere

Belki de tığ işi olan bereler içinde en çok tercih edilen modellerden birisi de çiçek motifli olan berelerdir. Tığ ile örebileceğiniz ve üzerinde istediğiniz renk ve modelde çiçek yerleştirebileceğiniz bu bereler ile sizler de çok şık görünebilirsiniz.

cicek-motifli-bere

Büzgülü Bere Modeli

Yine el örgüsü ve tığ ile yapılan büzgülü bere modeli özellikle bere modelleri kadın  ve erkek için farklı modelleri ile bu kış mevsimi en çok göreceğiniz modellerden birisidir. Büzgülü bere modelini isterseniz ponpon ile de daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Sık iğne ile yapılan ve sıcacık tutacak olan bu modeldeki bereleri renkli ipler ile de örerek hemen her kıyafetiniz ile kolaylıkla kombin yapabilirsiniz.

buzgulu-bere

Sevimli Hayvan Desenli Tığ İşi Bereler

Özellikle çocuklar için en çok tercih edilen berelerden birisi de hayvan desenli berelerdir. İşleme ile üzerine istediğiniz hayvan desenini yapabileceğiniz gibi tığ ile de örerken bu desenleri akıllı ipler ile de yaparak sevimli hayvan desenli bere modelini oluşturabilirsiniz.

 

sevimli-bere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.