Yaza Özel Şapka Modelleri

Yaza Özel Şapka Modelleri

Moda akımı bayanların giyime gösterdiği özen sayesinde hızla gelişmektedir. Aksesuarların başında gelen şapkaları kıyafetlerini ön plana çıkarmak için kullanırlar. Şapka aksesuarların başında gelerek farklı tarz ve kadın şapka modellerinin çeşitlilik göstermesini sağlamaktadır.

Kırmızı bir burun ve pancar gibi kızarmış bir yüzün oluşmasını engellemek için şapkalar tercih edilir. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarında koruyup ve tarzımıza şıklık katacaktır.

 

Yaza Özel Şapka Modeli Nasıl Olmalı?

Doğal renk tonları tercih edilirse daha çok kullanımı söz konusu olabilir. Doğal renk tonları her desene ve her renge uyum sağlayacaktır. Şapkayı aksesuarlı seçebilir ya da eski şapkaya fiyonk detayı eklenebilir. Yaz günlerine özel şapka modelleri arasında hasır şapka en gözde olanıdır. Hem sıcaktan korur hem de terletmez.

Şapka modelleri arasında öncelikle yüz şeklinize uygun olanı aranmalıdır. Mesela uzun yüzlü olanlar dar ve tepesi yüksek modeller yerine geniş modelleri tercih etmelidir. Saçlarını şekil almadığı ve beğenmediğiniz zaman şapkalar bir kurtarıcı olmaktadır.

 

Yaza Özel Şapkalar

Kovboy Şapka: Ekstra iddialı görünmek istiyorsanız kovboy şapka tam da size göre. Mavi beyaz, siyah, pembe renkleri ile yaza uygun olduğunu gösteriyor. Kovboy şapkası yazlık şapkalar arasında yerini almaktadır.

Havuz İçin Şapka: Bu özel şapkalar yaz aylarında havuzda ve denizde şapka ihtiyaçtan dolayı fazla kullanılıyor. Bu nedenle de havuz şapkalar tasarlanmıştır. Renkli mücevher ve taşlarla güzel şapkalar yapılmıştır. Su içinde kullanılan ve kulakları kapatan özelliği ile tasarlanmıştır. Yazın havuza ve denize giderken kullanılabilir.

Beyzbolcu Şapka: Yaza özel şapkalardan biri de beyzbolcu şapka modelidir. Gösterişli ve sportif görünümü verir. Farklı desenlerle zenginleştirilmiştir.

 

 

 

Altın Hasır Şapka: Şık olmanın en zahmetsiz olanıdır hasır şapka. Güneşin zararlı ışınlarından korunmak için en etkili şapka modellerindendir. Rahat ve koruyucu özelliği vardır. Tatil yerlerinde çok tercih edilir. Altın hasır şapka yaza özel şapkalar arasında en ön sırada yerini alıyor.

Yaratıcı Şapka Trendi: Yaratıcı ve eşsiz olan bu şapka modeli birçok özelliği ile daha önce düşünülmemiş cinsten. Yaratıcı şapka modeli yaza anlam katacak gibi.

Koyu Renkli Şapkalar: Renk odaklı bu şapka modeli gizemli olmak isteyen kişiler için en ideal olanıdır. Parlak ve koyu renkler gizemli ve etkileyicidir. Yüzünü gizlemek isteyenler için geniş olan şapka en uygun olanıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.